FAQ

FAQ to nic innego, jak zbiór nurtujących pytań od Was, które dotyczą mojej pracy. Zebrałam zbiór najczęściej powtarzających się pytań i stworzyłam listę wraz z gotowymi odpowiedziami. Mam nadzieję, że będą pomocne.


Jaką fotografią się zajmujesz?

Zajmuję się fotografią ślubną oraz portretową, ale w nieco innym wydaniu. Najbliższe są mi elopement wedding, czyli śluby „ucieczki”, gdzie jesteście tylko Wy w dzikim, wyjątkowym miejscu. Śluby humanistyczne, gdzie tworzycie własną przysięgę. Ceremonie plenerowe w górach, w lesie, nad morzem czy za granicą. Kameralne śluby w drewnianych kościółkach i starych dworkach i w plenerze, czy odnowienia przysięgi małżeńskiej, podczas których piszecie do siebie list.


Na jakim terenie wykonujesz swoją pracę- reportaż ślubny, sesje zdjęciowe?

Reportaż ślubny jak i sesje zdjęciowe wykonuję na terenie całej Polski oraz za granicą. Na co dzień pracuję w Węgierskiej Górce, okolicach Żywca i Bielska-Białej.


Czy wyjeżdżasz za granicę na zlecenia ślubne i sesje?

Tak. Jeśli para ma w planach ślub za granicą i chce, abym to ja uwieczniła ten dzień, to nie widzę przeszkód, aby to zrobić! Będzie mi niezmiernie miło móc spełnić Wasze wymarzone kadry w bliższych lub dalszych krajach i móc towarzyszyć Wam na tym wyjątkowym wyjeździe.

Jak zarezerwować termin ślubu/wesela?

Termin możecie zarezerwować wypełniając przygotowany formularz dla par na mojej stronie w zakładce KONTAKT. Dodatkowo możecie skorzystać z mojego maila: [email protected], gdzie należy opisać bardziej szczegółowo Waszą wizję ślubu, albo skontaktować się ze mną telefonicznie pod numerem: 794 195 466.


Jakie śluby fotografujesz?

Fotografuję śluby w klimacie boho, rustykalnym, vintage, śluby plenerowe, humanistyczne, elopement wedding, ceremonie i przyjęcia kameralne, odnowienia przysięgi małżeńskiej.


Jak wygląda kwestia Twojego dojazdu?

Zazwyczaj podróżuję swoim samochodem na terenie Śląska. Jeśli wybieram się w dalszą podróż, prawdopodobnie skorzystam z transportu publicznego. Jednak dojazd nie jest dla mnie żadnym ograniczeniem i problemem.


Co to jest first look?

First look to nic innego, jak pierwsze spojrzenie, pierwsze spotkanie, kiedy młoda para po przygotowaniach spotyka się po raz pierwszy. Jest to jedna z najbardziej emocjonujących chwil w tym dniu- pojawiają się łzy, uśmiech i inne cudowne reakcje, dlatego staram się zadbać o intymną atmosferę, gdzie będziecie tylko Wy i ja fotografująca ten moment.